funforum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
funforum

..Καλως ηρθατε..!!...Χρόνια Πολλά..!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Polina η παραξενη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 4:05 pm

Γεια σας! μερικοι με ξερουν ηδη απο αλλου...Οσοι δεν με ξερουν θα με μαθουν!!!!Λοιπον ειμαι η Ολυμπια
15-16 ετων κι παω λυκειο.....Ασχολουμε με μουσικη....κανω αρμονιο εδω και δυο χρονια...Επισης μου αρεσουν οι βολτες με τις φιλες και με τους φιλους μου!
Θα χαρω πολυ να σας γνωρισω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
star!!
Admin
star!!


Αριθμός μηνυμάτων : 189
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2008
Τόπος : Κύπρος

Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 4:11 pm

..Καλοσωρισες Ολυμπια μου!!.. (Μακρια απο χαντακια....ξερεις εσυ) santa santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://funforum.4umer.com
????????
Επισκέπτης




Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 6:28 pm

,,βρε βρε καλως το πολινακι μας !!!!!!!

πως και απο δω ??? ειδες κοσμο και μπηκες ??? lol! lol! lol!

καλα να περνας και εδω τον ελευθερο χρονο σου !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 6:36 pm

Γεια σου Πολίνα....Στα άλλο φόρουμ γιατί λες οτι είσαι 14...Και εδώ λες οτι είσαι 15-16... Mad Mad Mad Mad Mad ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
star!!
Admin
star!!


Αριθμός μηνυμάτων : 189
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2008
Τόπος : Κύπρος

Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 6:46 pm

..Νικο...Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο... lol! lol!




..Και...ειδε φως ...και μπηκε το κοριτσι...Σολ...ναι ναι..ακουσε και φασαρια..και λεει..δεν παω να δω τι γινετε.. lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://funforum.4umer.com
????????
Επισκέπτης




Polina η παραξενη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Polina η παραξενη   Polina η παραξενη EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 8:15 pm

Νικο μην μιλας....και....παω πρωτη λυκειου..γινετεε να ειμαι ακομα 14?? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Polina η παραξενη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
funforum :: Γνωριμία-
Μετάβαση σε: