funforum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
funforum

..Καλως ηρθατε..!!...Χρόνια Πολλά..!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Αόρατος-η για μια μέρα..

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
star!!
Admin
star!!


Αριθμός μηνυμάτων : 189
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2008
Τόπος : Κύπρος

Αόρατος-η για μια μέρα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αόρατος-η για μια μέρα..   Αόρατος-η για μια μέρα.. EmptyΠαρ Δεκ 26, 2008 10:26 pm

..Τι θα κάνατε αν είσασταν αόρατος-η για μια μερα..? bounce confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://funforum.4umer.com
????????
Επισκέπτης




Αόρατος-η για μια μέρα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αόρατος-η για μια μέρα..   Αόρατος-η για μια μέρα.. EmptyΠαρ Δεκ 26, 2008 11:01 pm

Χμμμμμμμ....Καλό....Αν ήμουν αόρατος για μια μέρα θα......Πήγαινα στα αποδητήρια των κοριτσιών στην ομάδα βόλει του σχολείου....Μακάρι να ήμουννννννν.... Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Αόρατος-η για μια μέρα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αόρατος-η για μια μέρα..   Αόρατος-η για μια μέρα.. EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 12:10 am

χαχαχαχαχα
βρε τρικαλινιουςςςςς
τι σκεφτεσαι ...θα εχεις χρονο γιαυτα !!!!

εγω θα πηγενα την ωρα που μιλαγανε οι πολιτικοι στην βουλη ...

και θα ελεγα αλλα αντ αλλων στα ,ικροφωνα τους ..
οτι ειναι ψευτες λαμογια απατεωνες μασονες κλπ κλπ


αυτο μου ηρθε τωρα ...
ααααα θα πηγενα και στα ταμεια των τραπεζων θα επερνα τα χρηματα και θα τα μοιραζα στον κοσμο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
star!!
Admin
star!!


Αριθμός μηνυμάτων : 189
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2008
Τόπος : Κύπρος

Αόρατος-η για μια μέρα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αόρατος-η για μια μέρα..   Αόρατος-η για μια μέρα.. EmptyΣαβ Δεκ 27, 2008 5:03 pm

..Χμ..εγω..Θα πηγαινα σε φιλους..για να ακουσω τι λενε για μενα..οταν δεν ειμαι μπροστα...
...Και θα εκανα και μια βολτα μεχρι την γραμματεια του σχολειου μου...Για τους καλυτερους βαθμους...
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://funforum.4umer.com
????????
Επισκέπτης




Αόρατος-η για μια μέρα.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αόρατος-η για μια μέρα..   Αόρατος-η για μια μέρα.. EmptyΤετ Ιαν 14, 2009 9:52 pm

lol! lol! lol! lol! lol! ωραια σκεψη σταρακη !!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αόρατος-η για μια μέρα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
funforum :: Γενική συζήτηση..-
Μετάβαση σε: